2. Juli 2020

„I’m Getting Bitcoin“, mówi komik Bill Burr z powodu frustracji z bankami.

Von admin

Bill Burr, jeden z najpopularniejszych komików na świecie, ujawnił, że postanowił zainwestować w bitcoin podczas odcinka Bill Bert Podcast, w którym bitcoin bull Anthony Pompliano był gościem.

Pompliano, współzałożyciel Morgan Creek Digital Assets, wyjaśnił, jak banki nie są w stanie zapewnić swoim klientom ochronę ponad 250.000 dolarów z Federal Deposit Insurance Corporation (FDIC) dla niektórych kont.

Wiadomość ta wydawała się rezonować z Burrem, który ma wartość netto około 12 milionów dolarów i może stracić znaczną część w przypadku kryzysu finansowego, który wyniszcza banki. Komik zwrócił się następnie do „niewykwalifikowanych“ bankierów, którzy używają jego pieniędzy do osiągnięcia zysku i twierdził, że zawyżają rynek mieszkaniowy, zanim przyznał, że planuje kupić bitcoin.

Tworzysz tę całą… bańkę i kiedy wszystko pójdzie na… nadal dostajesz… premię i dajesz mi tylko 250 z mojego miliona dolców? Jak to jest… legalne? Dostaję Bitcoina! F… to jest…

Burr i jego współgospodarz oraz komik Bert Kreischer, przez cały czas trwania podkastu pytali Pompliano o system finansowy, inflację, historię kryptokurcji i różne inne tematy finansowe.

Ostatecznie, rozmowa zwróciła się do ceny bitcoin i jak krypto waluta są przechowywane i wykorzystywane.

Pompliano zasugerował, że Burr mógł przyjąć płatności Bitcoin Era dla swoich programów komediowych, a Kreischer wykazał zainteresowanie górnictwem krypto walut.

Przez cały podcast Burr i Bert również przechowywane rzeczy zabawne z humorystycznymi stwierdzeniami, w tym „Bitcoin jest jak Cardi B: słyszałeś o niej, ale nigdy nie słyszałem jej piosenek“. Na Twitterze różni użytkownicy zareagowali pozytywnie na Pompliano i temat podcastu, a Burr podzielił się niektórymi opiniami na temat swojego profilu:

Inni zgłosili się na ochotnika, aby wysłać Burrowi trochę bitcoinu, aby mógł zacząć go używać i lepiej się z nim zapoznać, podczas gdy inni ostrzegali, że w przestrzeni kryptokurrency jest też wiele niezbyt dobrych rzeczy.

Wyświetlony obraz przez Unsplash.