16. Dezember 2020

Analityk, który wezwał Crypto Pullback, mówi, że te Altcoiny wzrosną najbardziej, gdy rynek znajdzie dno

Von admin

Popularny trader i analityk kryptowalut twierdzi, że trzy altcoiny powrócą do życia, gdy Bitcoin osiągnie dno.

Analityk, znany w branży jako Flood, mówi swoim 87 000 obserwujących na Twitterze, że optymistycznie podchodzi do BTC, ale pozostaje ostrożny, jeśli chodzi o krótkoterminową ścieżkę, która ma przed sobą przyszłość, wiedząc, że wielu dużych inwestorów już postawiło zakłady i weszło na rynek.

„Oto poziomy, na które patrzę. Jeśli przełamie się 17 400 $, myślę, że nadal jesteśmy byczy, ale pojawianie się spotu pochodnego v, a także dużych graczy, którzy już kupili, sprawia, że ​​popełniam błąd na tych poziomach.

Chcę uniknąć rozdarcia, zanim przekroczymy 20 000 dolarów

Flood dokładnie przewidział obecne zniesienie szerszego rynku kryptowalut 4 grudnia, zanim Bitcoin rozpoczął ruch do niedawnego najniższego poziomu 17 638 USD.

Patrząc w przyszłość, analityk mówi, że oczekuje, że trzy altcoiny wzrosną, gdy rynek się odbije.

Flood mówi, że inwestorzy powinni trzymać się podstaw podczas oceny rynku.

Ostrzega przed zbytnim uwikłaniem się w złożone transakcje techniczne, zwłaszcza w zmiennym i opartym na fabule świecie kryptowalut

„Ilekroć się nudzę i próbuję robić urocze, bardzo skomplikowane transakcje według modeli, które przygotował dla mnie jakiś 20-letni absolwent fizyki, wtedy zwykle spalam najwięcej pieniędzy. Rynki, zwłaszcza kryptowaluty, są bardzo oparte na narracji i mają tendencję do silnego trendu lub wcale. ”

Don’t Miss a Beat – zasubskrybuj, aby otrzymywać e-maile z alertami kryptograficznymi bezpośrednio do skrzynki odbiorczej